otaznik007

Co se budu učit v 9. třídě?

Nejlepší odpověď
anonym

Otazníku, zhruba ty předměty, cos měl v osmičce. Na internetu si najdi osnovy jednotlivých předmětů pro 9. třídu a dozvíš se podstatně více.
No a jinak: budeš se učit být moudrým.

Další odpovědi
Amie

Nic. Začneš se učit že učení už nemá cenu.

WeeBear

Takhle všeobecně mi to přijde jako zcela zbytečně položená otázka. Pochybuju, že dostaneš konkrétní a přesnou odpověď. Záleží na učebnicích a osnovách učitele jednotlivých předmětů. Bylo by lepší se zeptat individuálně na předmět. Jsou předměty, kde jsou osnovy na 95% jednotné, ale i předměty, kde opravdu záleží na tom, jak je učivo pojato v učebnicích.

IK

Myslím že 9. třída je ještě pořád jen opakování. Kolem roku 1995 v pohodě devítku zrušili a učivo nescházelo, pak se zase zavedla. Opakování je fajn.

Klariska

jóó tak toho je hodně … Sama tam teď chodím… a jenom opakování to neni … Například matematika: rýsování, funkce, sinus, cosinus, tangens, cotangens…
nebo chemie: alkeny, alkyny ,alkany
Ale je toho opravdu hodně nebudu to vše vypisovat :D

michale

Devitka je opakovani z osmicky, az na matiku a chemiu