Löwe

Jak na učení Japonštiny?

Dobrý večer. Konichiwa minna-san :) Tak přejdu rovnou k otázce.. V poslední době mě velice nadchla japonská kultura a jazyk.. Velice rád bych se jej chtěl začít učit (ve formě samostudia. V pokročilejším stavu na škole?) A proto se chci zeptat, jestli by někdo nedoporučil nějakou učebnici a ještě lepší by byl postup.. Kde začít a pokračovat.. Co jsem si zjišťoval tak hiraganou a pokračovat katakanou.. Bohužel nevím co s kanji :(

Předem moc díky za UŽITEČNÉ odpovědi.
SAJONARA :)

Odpovědi
Questman

Nevím, jak moc ti to pomůže ale co vím, tak tam bývala v tomhle směru docela dobrá komunita a ty články jsou napsané docela pochopitelně i pro začátečníka :)
http://147.32­.8.168/?q=jap