Avatar uživatele
Kryšpín

Účel koncepce občanského vzdělávání v ČR?

Zítra bude vláda na návrh pana předsedy Babiše projednávat občanské vzdělávání v ČR o co se jedná, když to navrhuje přímo předseda a šéf hnutí ANO ?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2111 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

To už tady ptobíhá řadu let. Babiš jen předkládá upravený koncept, který předkládal Pelikán, Marxová, Sobotka a celá řada dalších. Tento projekt už řadu let běží pod záštitou UK a v postupně se uvolňuje řada milionů na provádění. Jde pouze o to, aby jsme se naučili všichni myslet, tak jak to vyhovuje vládnoucí skupině.Začíná to už u dětí a pokračuje napříč celým obyvatelstvem za přispění téměř všech médií, různých neziskovek a dalších lidí, kteří si velmi dobře žijí za státí peníze.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… to víš, nějak nám do těch palic musej nahustit, že cikáni nejsou, jen chudáci rómové, které nikdo nechce zaměstnat, že islám není hrozba, ale naši přátelé, a že rudá armáda nás osvobodila jen omylem, zatímco mnichovská dohoda byla pro naši republiku výhrou …
… citace: "Nejděsivější na tom všem je především to, že vůbec nejde o nějaký nápad pana Babiše. Jde o „Dlouhý pochod institucemi“ nové neomarxistické levice, která již spolehlivě ovládá významná média, univerzity, státní úřady a ministerstva.
Myšlenku původně stvořil tehdejší ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier. Poté, co klíčová ministerstva obsadili zástupci nové levice – Marksová, Valachová, Sobotka a spol. –, dostal projekt zelenou a četli jsme si v novinách o Domu demokracie a lidských práv. Jako vždy – početné pachatele dobra je potřeba krmit – rozpočet šel do desítek miliónů korun a cíl byl vytvořit „Koncepci občanského vzdělávání“, která by se povinně implementovala do škol a jejich vzdělávacích programů a nahradila by klasickou „občanku“. https://www.no­vinky.cz/komen­tare/479132-komentar-vymyvani-mozku-detem-ve-skolach-prede-dvermi-vaclav-klaus-ml.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Jde o to, že majitelé pravdy chtějí svoji pravdu přenést do hlav cizích dětí.
Není to výchova k tomu, aby děti byly schopné ke správným názorům dojít na základě vlastního uvážení. Jde o to, aby „správné“ názory převzaly hned, bez nebezpečí osvojení si závadných názorů. Je to sen všech totalitářů, mít stádo ovcí neschopných myslet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Nevím, ale mám pocit, že je to přesně to, proč V.Klaus ml. měl sloupek dnes na novinkách. Možná z toho něco vyčteš… Tentokrát mi to moc smysl nedává, což mě u Klause ml. překvapuje. Možná mám dnes jen víc rozlítanou mysl než obvykle…

http://www.no­vinky.cz/komen­tare/479132-komentar-vymyvani-mozku-detem-ve-skolach-prede-dvermi-vaclav-klaus-ml.html

před 2111 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek