Miru1

U telefonu samsung galaxy mini mi 3d budovy stále nefungují a mám aktuální verzi prosím skuste mi ještě pomoc.

Já už jsem u telefonu samsung galaxy mini tyto 3d mapy (zobrazení budov) měl jednou jsem spustil GPS a už to tam není a aktuální verzy google map mám tak prosím skuste ještě něco vymyslet děkuji?

Odpovědi
rodier

3d mapy jsou ve stavu testovani, musi se tam zapnout MapGL a pro telefony to moc neni. To si spis rovnou stahni nakej GPS software, neco profi.