huxa

U starší hry mám problém s obrazem, reinstalace hry nepomohla, poradíte mi co s tím?

Jedná se o hru Carmageddon 2 (hra doporučená pro win95, 98).
Při hraní mi cca. každé dvě sekundy problikne černá obrazovka, na nahrávce je jeden vadný snímek a vždy jako když neni na TV signál ( http://screen­shot.cz/H7I0S/car­ma2_hw-2012-11-29-18-37-39-75~1-4471.jpg )
Hra pracovala v graf. prostředí direct 3D, přepnul jsem ji do 3DFX, zde už chyba neni, ale zase nelze natáčet, tudíž si myslím, že by mohl být problém jen v tom directu.

Odpovědi
anonym

Tak ve virtual boxu si nainstaluj Win95 / 98 a bude ti to fachat 🙂 Nerad bych ti radil aby si deUpgradoval DirectX z aktuální 11 na nějakou 3 – 6. Může to mít hnusný vliv, ale verze zdarma Virtual Boxu to jistí 🙂