U nás je mínus 17 st. C. Máte víc?

Pelhřimovsko, kousek od meteorologické stanici Košetice.

Tak u nás byl rekord – 17,3 st.C
Briketko, zrovna mám v kuchyni 25,8 – heč, heč.

Nejlepší odpověď
Klaproth

U nás je jenom –8°C (okres Kladno).

Další odpovědi
Mc Merkurion

… nevim,odhad cca +21,u kamen,ale venku prej mrzne …

anonym

Okolí Olomoucko –8,3 aktuálně, proč?

briketka10

To bych čumák nevystrčila v Pardubicích IIV nevím,
ale zítra v Hradci Králové asi zmrznu bývá tam víc
chladnějc než tady, ale doma mám 23,5°C héč 🙂
Mrkla jsem se na Meteoskop a tam je na 1 v noci
napsáno – 11°C pořád méně než u Tebe.

lexx

jo, v Českém Těšíně –8 stC a v polském Cieszynie taktéž tedy dohromady –16, pasuje to

Radius

Já jsem ani na teploměr nekoukal, bydlím v centru města a tady nejsou nikdy žádné mrazy.
Ale dnes říkali na Radizurnalu po 9:15 hod, že na jihu Čech dnes ráno naměřili až –32 stupňů, protože bylo jasno a byl sníh. Více o tom v odkazu.

Zdroj: http://www.roz­hlas.cz/zpravy/re­giony/_zprava/v-rokytske-slati-na-sumave-bylo-rano-minus-32-stupne-celsia-pocasi-nuti-ridice-k-bdelosti--1575495

gecco

Tady je ´teploučko´, pouhých –6.9°C, sever Prahy…
😉

Kepler

Ve VM teď kolem nuly. Ale ono to přijde. Ne vždy přichází mráz z Moskvy.

Danina65

HK hlásí deset, to celé pod nulou. Pokojová 22°C, ale nezaručím, že ve všech domácnostech.
Gecco, kam ti na klávesnici namalovali stupeň pana Celsia? Díky

quentos

Teď už je „jen“ minus pět, ale když jsem šel ráno po sedmé do práce, bylo minus dvanáct, to byla lahůdka. (Trutnov)

da ny

19. 1. 2016
KV – SO – CH
Karlovarsko, jasno, sluníčko, modrá obloha (nikde abi mráček), vymeteno..
ve 12:55 – 4°C, v 8:30 bylo ještě – 10°C
(Klínovec – 8°C, Šindelová – 7°C)
Paneláková 24°C.
Přeji všem krásný den!
🙂

Emefej

Nechápu, proč byla smazána má odpověď:
„Protože našich –8°C je víc než tvých –17°C tak u nás máme víc.“
Chytráku, podívej se na číselnou osu a možná i ty pochopíš, že –8 je víc než –17.

GM

Kepler, VM – Valašské nebo Velké?

gecco

Danino – než jsem si této diskuse všimnul, máš vyřešeno…
😉

Dochy

Danina: Kroužek bývá vedle jedničky (na některých českých klávesnicích). Stupeň pak dáš jako „okroužkovanou­mezeru a pak C“ °C.

Klaproth

Danina65 > druhá řada od shora, první klávesa z leva + shift.

Dochy

aaa sorry, už to tu máte… jsem měl moc dlouho otevřené okno, než jsem se dostal k odpovědi…

anonym

No jo, ono to jde snáze, Klaproth. Díky. Zase jsem chytřejší. °

anonym

Danina, Mapa znaků, která je součásti W-s. (systémové nástroje) °

briketka10

Teď už vím, ale napsala jsem to zas blbě jsou
to Pardubice VII a to jsou okolní vesnice ne
město. Jsem z vesnice.

gecco

Briketko – v Pardubicích máte okolo –11°C…
😉

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

cochee

Už zas začínáš, ty špíno? Co má tohle společného s tématem? Příspěvek v diskuzi nahlášen.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Pokrytectv%C3%AD

http://img.csfd­.cz/files/ima­ges/film/photos/000/108/­108009_fa5fbd­.jpg?w370h370

briketka10

Pumíku

Ty jsi, ale zvíře 😁