seraphico

U kterého filmu byste rádi viděli další díl?

U filmu, který má pouze jeden díl, ať už ukončený či neukončený.

Odpovědi
iceT

Eragon, John Carter: mezi dvěma světy, další mě nenapadají, ale možná si vzpomenu.

Kepler

Avatar.

dubraro

Duna. Ta původní, od Davida Lynche.
Díly by musely být další i předchozí, protože celá série sestává asi ze dvaceti knih, které časově předcházejí i následují ději té jediné, které byla zfilmována.

BTW: Kompletní film má bezmála 4 hodiny a byl pouze promítán v kinech a vydán na videokazetách. Pro DVD a televizi byl brutálně sestříhán.

Emefej

Titanic.

seraphico

Na druhý díl Avatara bych se rád podíval :)