an95

U koho z managementu je největší pravděpodobnost, že mě přijme na brigádu?

Chtěl bych poslat email se žádostí o brigádu do firmy, bohužel si nejsem jistý, komu to vlastně poslat? Personální oddělení nemají, a tedy mám na výběr z jednatel, výkonný ředitel a vedoucí oddělení, u kterého bych chtěl pracovat.

Odpovědi
nyjono

Vedoucímu oddělení, kde chceš pravovat. Te by měl znát aktuální situaci nejlíp.
Jednatel i výkonný ředitel mají zcela jiné starosti.
Ovšem hodně záleží na velikosti té firmy. Některé malé si na funkce jen hrají.

elkon

Jednatel (majitel) ani ředitel, se tím většinou nezabývají, pokud nejde o někoho známého. Zbývá vedoucí oddělení, případně mistr.

autacek

Napiš všem. Je vysoce pravděpodobné, že pokud budou o brigádníkovi uvažovat, už o tobě budou vědět a kdyžtak to popostrčí tím správným směrem.

ivzez

Rozhodující slovo by měl mít vedoucí oddělení, kde chcete pracovat.
Přesvědčíte-li jeho o svých kvalitách a bude-li o Vás stát, s vedenímuž to vyřídí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.