Fidel

U jaké kamenné banky je nevýhodnější účet? Používám E-banking, platby kartou a výběry z bankomatu. Co mi poradíte?

Doplňuji:
Něco výhodného, prosím :)

Nejlepší odpověď
Itter

To záleží na dost na tom, kolik tak na tom účtu bude, jaký bude úrok, ........
Lepší než to řešit takto je lepší si bankéře obejít nebo napsat ať ti udělají nabídku.

Další odpovědi
Salvaje

Když se budete ptát u jednotlivých bank, bankéři Vám řeknou jen ta pozitiva. Přečtěte si sazebníky a úrokové sazby. Většina bank je má na svých stránkách. Nebo můžete zkusit mrknout na http://www.me­sec.cz/bankov­ni-ucty/