petrita

Tyrolsko, Rakousko

Dobry den, chtela bych vzit sveho pritele na letni dovolenou do Tyrolska. Nikdy jsem tam nebyla, mate nekdo s timto mistem zkusenosti? Mate nejake tipy? Levne ubytovani? Turisticka mista? Zajima me vsechno :D dekuji za kazdou reakci

Odpovědi
Neguš

Neznám Tyrolsko moc,jen Alphbach,kousek je odtud do Insbruku.Rakouské hory mám rád,nádherné pohledy,čisto­ta atd.

Hanah

Dobrý den.Řadu let jezdíme do Italie přes Tyrolsko,nemůžeme si to odpustit.Hory,čis­tota,ubytování,sní­daně-spokojenost.Večer posezeni v hotýlku,příjemné obsloužení.Cy­klotrasy,turis­tika.Milí lidé.12O Euro nocleh pro dva se snídaní v Brixenu im Thale /u Kutzbulu-Kitzbílu/,apartmán se sprch.k. a WC.

Hanah

Dobrý den,dám typ na ubytování /cestujeme autem/.Brixen im Thale /u Kitzbílu-píši foneticky/.Řadu let máme ubytování v dvoulůžkovém pokoji se sprch.koutem a WC.Noclech a snídaně /káva,čaj,chléb­,housky,máslo,sýr,med,d­žem,šunka,vej­ce,džus,…/12O E.Paní Elisabeth Hirzinger Haus Tiefenbacher 6364 Brixen imThale Dorfstr.64 tel. 05334/8483.Vřele doporučuji.Naproti 2 hotýlky na další stravování.Tu­ristika,kola,vý­let lanovkou,autobusem do Kitzbílu,Insbru­ku,Alpbachu-jistě si vyberete.