Avatar uživatele
petrita

Tyrolsko, Rakousko

Dobry den, chtela bych vzit sveho pritele na letni dovolenou do Tyrolska. Nikdy jsem tam nebyla, mate nekdo s timto mistem zkusenosti? Mate nejake tipy? Levne ubytovani? Turisticka mista? Zajima me vsechno :D dekuji za kazdou reakci

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? BEAES před 5021 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Neguš

Neznám Tyrolsko moc,jen Alphbach,kousek je odtud do Insbruku.Rakouské hory mám rád,nádherné pohledy,čisto­ta atd.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hanah

Dobrý den.Řadu let jezdíme do Italie přes Tyrolsko,nemůžeme si to odpustit.Hory,čis­tota,ubytování,sní­daně-spokojenost.Večer posezeni v hotýlku,příjemné obsloužení.Cy­klotrasy,turis­tika.Milí lidé.12O Euro nocleh pro dva se snídaní v Brixenu im Thale /u Kutzbulu-Kitzbílu/,apartmán se sprch.k. a WC.

před 4677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hanah

Dobrý den,dám typ na ubytování /cestujeme autem/.Brixen im Thale /u Kitzbílu-píši foneticky/.Řadu let máme ubytování v dvoulůžkovém pokoji se sprch.koutem a WC.Noclech a snídaně /káva,čaj,chléb­,housky,máslo,sýr,med,d­žem,šunka,vej­ce,džus,…/12O E.Paní Elisabeth Hirzinger Haus Tiefenbacher 6364 Brixen imThale Dorfstr.64 tel. 05334/8483.Vřele doporučuji.Naproti 2 hotýlky na další stravování.Tu­ristika,kola,vý­let lanovkou,autobusem do Kitzbílu,Insbru­ku,Alpbachu-jistě si vyberete.

před 4677 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek