MadAnnie

Tvorba grafů

Jaké jsou možnosti tvorby grafů v PC? Potřebuji nějaké efektní koláčové grafy. Excel nenabízí to co bych si představovala. Jsou podle mého moc strohé a barvy nejsou pěkné. (Nenašla jsem možnost změny barvy grafu!) Dá se stáhnout nějaký soubor nebo něco na styl excelu, který mi z dat vygeneruje gráfek?

Na internetu člověk najde plno krásných grafů, které nejsou tak ostře konstuované, ale to si myslím, že excel bohužel nenabízí.
Díky za odpovědi

Odpovědi
Syd

I v excelu se dá měnit barva grafu (přes kontextový menu onoho výřezu)

Sůwa

Co třeba tohle : http://www.slu­necnice.cz/ti­py/profesional­ni-tvorba-grafu/