Vašek.

Kde najdu program na navrhování vystřihovánek?

Potřeboval bych program na navrhování vystřihovánek,které jsou třeba v abíčku.Abych si to navrhnul v 3d,vytiskl a pak slepil.poraďte mi prosím.
Doplňuji:
nemusí to být 3d,ale nějaký program upravený na navrhování vystřihovánek.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Nejlepší asi bude nějaký CAD na modelování plechů

Invertor, Solidwors

Další odpovědi
nnn1

Moje mamka před léty několik vystřihovánek dělala. Dělala to nějak, že normálně v nějakém graf. prog. namalovala přední část, zadní část, a potom boky a dala to k sobě (aby to pasovalo), a potom už jen vytiskla.

Prostě to nemusí být nějaký 3D prog.