Tušili jste, že Občanské fórum se rozpadne, nebo jste doufali v jeho ukotvení na politické scéně?

Šlo to vůbec, když fórum zaatupovalo mnoho názorových proudů?

Nejlepší odpověď
Edison

Proto to bylo fórum a ne strana. Sloužilo jen k provedení prvních kroků, bylo projevem masovosti a jednoty. Časem ovšem vypluly na povrch různé názorové proudy a vznikly regulérní politické strany. Nikdo ani nedoufal, že OF přežuje, ani to nebylo jeho smyslem.

Další odpovědi
Zbynas

Tady nejsme na politické diskuzi, spletl sis server …

Kepler

Samotné Občanské fórum od začátku proklamovalo, že jsou jen prvotní ZASTŘEŠUJÍCÍ organizací, nikoliv politickou stranou. Tak si to aspoň pamatuji já, a tak mi přišlo přirozené, že se z ní později vyprofilovaly různé politické strany a hnutí. Ti, kdo tehdejší dobu nezažili, ať se prosím zdrží necneříkajících výblitků.

Drap

Podle mne to bylo naprosto zřejmé, že se rozpadne. Takový spolek neměl šanci na dlouhodobou existenci.

elkon

Nějaké občanské fórum mě bylo, je a nadále může být ukradené…

anonym

Zbynas: Ptám se na pohled. Když se podíváš do mého archivu, je to téma, které mě zajímá a zároveň zajímají názory ostatních.

Kepler

Z toho si nic nedělej Zbynas evidentně nepochopil, k čemu tento server má sloužit.

anonym

V pohodě, chtěl jsem mu to jen upřesnit, oč jde.