TuneUP utilities

Po odinstalaci programu zůstala položka v seznamu přidat -odebrat programy bez možnosti odkliknutí odebrat jak ji odstranit_použil jsem i Advanced system care a také bez uspěchu

Nejlepší odpověď
rynek878

používám velice úspěšný:
Your Uninstaller! 2010 7.0.2010.28
Aplikace pro úplnou a důkladnou deinstalaci programů a aplikací. Your Uninstaller! smaže všechny soubory, které po sobě aplikace můžou normálně zanechat a také záznamy v registrech. Dokáže odstranit i programy, které klasickou cestou již odebrat nelze. Nástroj umožňuje rovněž i správu programů či služeb spouštěných při startu systému.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/y­our-uninstaller/

Další odpovědi
Hlada

Na odinstalaci je nejlepší používat speciální k tomu určené programy, např.Total Uninstall, Revo Uninstaller a pod. Odinstalátor má i CCleaner. Můžete je vyzkoušet, jestli se ještě na nějaké zbytky programu chytí, nejspíš ale už je pozdě. Hrabat se v tom ručně bez zkušeností je obtížné. Nejjednodušší je vrátit systém před datum instalace TuneUP pomocí bodu obnovení. Kdyby ani to nebylo možné, zkusil bych TuneUP nainstalovat znova ze stejného zdroje a pak odinstalovat odinstalátorem i s vyčistěním registru.