Avatar uživatele
Curiosity

Trpí někdo z Vás ÚZKOSTNĚ DEPRESIVNÍ PORUCHOU? Pokud ano, jak se to u Vás projevuje? Jak zvládáte život a vztahy?

..už jsem se tady na to jednou ptala, ale nedopatřením jsem otázku uzamkla tím, že jsem zvolila „nejlepší odpověď“ – a když už jsem u toho – to už nejde pak dodatečně odemknout?? to už nikdo pak nemůže nikdy dávat odpovědi?? děkuji za obě odpovědi!
Doplňuji:
PTÁM SE NA NÁZOR LIDÍ, KTEŘÍ MAJÍ STEJNOU DIAGNÓZU.. váš obor mi nic neříká a také jsem se na něj neptala!! ..pokud o tom nic nevíte, není nutné, abyste reagoval..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, Terryle, hanny 2, anonym před 4687 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

No, no no ! Ja vas tady , jeste nez odejdu , srovnam oba dva !!
Curiosity , je to urcite neprijemna vec , zkusenosti na stesti nemam a chapu vas , ze hledate i zde " spolupacienty " a verim , ze i vam tady muze nekdo nejakou radou pomoci.
Arygnoce uz dnes posleme do hajan ! Nezlobte se ale proto na me . ☹ -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

úukostně depresívní porucha mne přepadá nejmíň 5× denně (bez urážky, vím, že mluvíte o nemoci).

ad nemoc: toto je quasifórum laiků, věříte, že zde najdete fundovanou odpověď?
pokud máte tu diagnózu stanovenou, máte i lékaře, proč mu nedůvěřujete?
Je problém se obrátit na odborníka?

Skutečně, kdyby jste stavěla jadrovou elektrárnu, rád vám poradím (jsem fyzik), ale nepočítám s tím ,že mne tu někdo (jako fyzika) bude někdo hledat, proto nepředpokládám, že tu bude i nějaký psychiatr nebo psychológ.

Dodatek:

Vážně (ale i to nahoře bylo vážně):

maniodepresívni poruchy jsou různé, zejména mánie a deprese. Vy jste nespecifikovala svůj problém, ani případnou diagnostiku, léčbu a pod., jenom to, že tu už podobná diskuse proběhla.
Teď se vás zeptám: co vlastně chcete? Diagnózu (přijďte ke, mně, odložte si a uvidíme), léčbu (kolik za co a kdy) poradit (v čem?), nebo něco jiného?

já jsem vám odpověděl – ano, přepadá mě nejmíň 5× denně.
Žiji, zatím ke spokojenisti své a svého okolí v pohodě.

summma summarum: podle psychiatrů ÚZKOSTNĚ DEPRESIVNÍ PORUCHOU trpí 99,9 % obyvatekstva. a vy se tím trápite. proč?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Měla jsem to a dostala jsem se z toho sama.Žádná antidepresíva ani psychiatr.Musím zvládat podnikání,rodi­nu,vnoučata.Ni­komu jsem to ani neřekla.Hodně se zaměstnávat,scházet se s lidmi,se kterými se zasmějete a je Vám s nimi dobře,věnovat se koníčkům,zabavit se. Hlavně nebýt sama a nepřemýšlet o tom.Brala jsem přírodní doplňky stravy /Life star,Relax star od fy Starlife/.Doufám že mi všichni prominou v tomto případě reklamu.Hodně pít,zhluboka dýchat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek