Larissa

Troufli byste si bez znalosti jazyka odstěhovat se „ze dne na den“ do zahraničí?

Nejlepší odpověď
iceT

ano,ale jen za předpokladu,že budu vědět,že tam někde na mě někdo čeká a počítá s tím,že budu potřebovat podporu ze začátku,třeba že mě u sebe nechá spát v garáži,než si najdu vlastní garáž,že mi pomůže s domluvou,když já ten cizí jazyk neznám a tak podobně.Jistě,i tak se může stát,že ta pomocná ruka se na mě vyprdne,ale už jen ten pocit,že tam někdo je se hodí.

Další odpovědi
anonym

Záleží na okolnostech – pokud bych měl dostatečnou motivaci, proč ne?
😉

zzzzz

Já znala jen pár vět, když jsem odjížděla 🙂 Dva roky jsem trvalo, než jsem se naučila trochu mluvit 🙂

Dnes to mají mladí jednoduší, po revoluci výuka jazyků nestála za nic, takže odmaturoval i ten, co si ve finále nebyl schopen v cizím jazyce objednat ani pizzu.

Krteczek

Nebál bych se toho, že se nezvládnu rychle naučit jazyk, ale spíš toho, jak bych snášel nový prostředí a osamělost.. velmi by také záleželo na mé finanční situaci.

NikkiHeat

Já bych rád ale nemám na to koule )

Džanička

Já jo.. Někam se chystáš?? Pojedu taky.. Věřím že jazyk se dá naučit za chvíli. Já chodím půl roku na angličtinu, tedy jsem pořád začátečník a s tím málem co umím bych si troufla. Ostatní půjde postupně samo..
.

uccello

Nebál bych se, ale musel bych mít pro začátek nějakou finanční rezervu, minimálně na letenku zpět. Třeba bych to zkusil do tichomoří dělat pomocnou sílu v nějaké želví záchranné stanici. :)

novaklen

Nevím jestli bych do toho vyloženě šla ze dne na den, ale po nějakém plánování bych se toho asi nebála. Vlastně bych něco takového dost ráda udělala. Konkrétně bych se hrozně chtěla odstěhovat do Itálie. Zrovna nedávno jsem koukala na https://itali­cahomes.com/cs kde se dají najít levné nemovitosti v Itálii a musím říct, že některé z nich vypadaly opravdu skvěle.

petra15

zzzzz
kde jsi prosimte byla ?