Trhali jste okvětní lístky kopretiny se slovy: má mě rád (a), nemá mě rád (a) ?!

Nejlepší odpověď
briketka10

jasně a když to nevycházelo
urvala jsem hned jinou jinak
bych bulela, jak krokodýl 😁

Další odpovědi
Drap

Ano , několikrát před mnoha léty. Většinou jsem ale u toho švindloval.

štamgast

Kdysi dááááávno :)

Jikra

Trhali? Děláš si srandu? Já je trhám ještě dneska (tím nemyslím zrovna sobotu). A když zrovna nejsou po ruce kytky tak si škubu třeba knoflíky.

Hamon

Ma me rada nebo ne
trham ostny kaktusu.

Zdroj: Navstevni den Simka a Grossmanna

badisko

haha pomerne nedavno a byla to sedmikraska … .....ale misto ..ma me rada ..nema me rada ..jsem se ptal .. Jit na pivo nenjit na pivo …pak jsem si hodil eurem a kmemu poteseni padlo jit na pivo …
Tak jsem se striskal jak zakon kaze …