Banán salám

Mohl mi česnek zředit krev a proto se mi po tréninku objevily modřiny?

Po tréningu z MMA jsem nikdy neměl modřiny a to jsem trénoval mnohem tvrději ale dnes jsem přišel domu a na zádech jsem spatřil jakoby modřiny a to docela velký ale ani to nebolí a nepamatuji se že by mě někdo udeřil do zad nebo tak něco.. pár dní už jim česnek i několik stroužku denně třeba 6 .. myslíte že by na to mohl mít česnek vliv? Že by třeba ředil krev nebo tak něco ? Na to že jsem netrénoval asi 3 měsíce jsem měl i docela dobrou fyzičku …

Odpovědi
Nazdar Bazar

Ovšem, česnek ředí krev.
Doplňuji:
Ale nevím jakou by to mělo mít souvislost. Zkus se poptat lékaře.