Avatar uživatele
anonym

Trápí vás někdy migréna?

poslední dva roky tím trpím až neskutečně,lékař mi napsal analgetika ale ty mi nesedly,chtěla bych vědět jestli na migrénu existuje i nějaká alternativní léčba,nebo jen léky,už jsem to hledala i na internetu,ale nic tam není děkuji
Doplňuji:
no bez blinkáni mě to taky nikdy nepřejde

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, Miroslavst, Jahoda, anonym, anonym, ibišek před 5008 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ibišek

1OO% zabírají antimigrenozní čípky. Jsou jen na předpis a dělají je přímo v lékarnách.
Při migréně je důležité nenechat bolest „rozjet“. Z alternativní medicíny doporučuji antimigrenozní masáže.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Mě třeští vždycky hlava jak něco. Očima nemohu hýbat, jak to bolí! Jedině ledy na hlavu, obklady a prášek. Ten taky ale moc nezabírá. Hrůza. Moc často ji nemám, ale když už, je to fakt na chcípnutí! ☹

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Ani nemluv. Hlava mě bolí každou chvíli. Je ta zřejmě příčina krční páteře. A když už migréna, tak to je zle. Světlo mi vadí, bleju jak šakal, takže prášek který polknu jde hned ven, tak na co léky.
Nevím jak bych to udělal dnes, když tu zrušili pohotovost. Dřív jsem klidně jen tak ve slipech a v nočním kabátku šel naproti na OUNZ na pohotovost ve tři v noci. Píchli mi injekci a byl klid. Ale druhý den, to bylo také hrozné. Hlava už tolik nebolela, zato spát se chtělo.
Raději nemluvím.
A jinak gratuluji k diakritice Hanko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Čarodějnice

Jsem ráda že v tomhle případě jsem unikla a neznám,ale vím že je to zlé.Nasadila bych masáž krční páteře ,teplo na záda.Našla jsem recept šálek kávy bez cukru se štávou z citronu po dvou hodinách opakovat.Nebo kozlíkové kapky.z knihy 500nejlepších receptůlidové medicíny.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
IvkaH

Trápila mě dost často, takže jsem dostala doporučení na cbd a to mi teda ani ne po měsíci pomohlo a migrény normálně odezněly.

Avatar uživatele
ABdenis

Migréna mě taky dost trápila až do ted, kdy jsem začala užívat bylinný produkt. Jedná se o Ok Alfa plus, je zcela bez chemie. Což je výborné neb po něm nebolí žaludek. Můžu jen doporučit!! Skvělý pomocník. Pokud by vás zajímalo více pište prosím. ABdenis@email.cz

před 4987 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek