Toto pááálííí?

já omylem snědla feferonku piju jak šílená a pořád to pálí čím to mám přebít
Doplňuji:
nepůjdu

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Chlebem a moc nedýchat ústy.
Teď tě pálí v puse, ale počkej až..... na to lék není a chleba nepomůže. :D
Doplňuji:
http://sdh.nmnm­.cz/zabava/im­g/079_ohnive_prdy­.jpg

Další odpovědi
iceT

Zkuste snist suchy chleba,aspon kouskem,a pry je velice ucinna vodka.

Toruk

Čím to přebít? Chilli papričkou? 🙂
Doplňuji:
Zkus v puse žmoulat led

Michal

Snězte krajíc chleba.

tessa

nejlepši je mleko

kapsaicin

Nejlepším způsobem jak se zbavit silného pocitu pálivosti v ústech je vypít větší množství mléka – nejlépe plnotučného a nebo je vypláchnout alkoholem.
Látka způsobující pálivost – kapsaicin se totiž rozpouští pouze v tucích a alkoholu, takže pití vody nic nevyřeší.
Pro zmírnění pálivosti v žaludku se doporučuje sníst větší množství bílého jogurtu nebo tvarohu.

Více o chilli se můžete dočíst na <a href=„http://­www.chilli-forum.cz“>chilli-forum.cz</a>

venca.kostka

To je dobřě že to pálíííí, feferonka má účinné látky na léčbu rýmy, spaluje tuky v těle, a je lepší něž všechny zubní pasty na světě! dokonale vypálí bakterie v puse. já feferonky miluju, čím pálivější tím lepší…vypálit červa kurwa néé? PS: nechal sem si poslat přímo z ameriky semínka papriky Habanero Orange, druhá nejpálivější chilli na světě.

Miroslavst

Ale půjdeš a ne že ne.

anonym

Tak ji nenuť když napsala že nepůjde.