22aa

Poradíte, jak vyřešit problém s ps2 konzolí? Více v popisu.

Původní dotaz
Totální sekání ps2 jak na filmy tak i na hry co mám dělat?
.....

Dobrý den.
Mám problém s ps2 konzolí.
Když se seká na ps2 video tak dobrý to se spraví ale když je to na ps2 hře na usb tak to blbne.
I kdybych zkoušel originál tak je to to samý.
Prosím nemám oprášenou konzoli,nebo je mechanicky rozbitá a je třeba nutně mít servis.
Děkuji za odpověd.
22aa.

Odpovědi
aliendrone

JEDINÁ výhoda konzolí, která stojí za řeč je VÝBORNÉ odladění her. (což je brnkačka, protože HW je vždy stejný) Jestliže to dělá ORIGINÁLNÍ hra na placině, je jasné, že je to HW problém.

Jenže ty píšeš, že je to z USB a co si pamtuji, tak podpora USB na PS2 byla spíš jen na oko, aby se to mohlo napsat do specifikací a tedy to lépe vypadalo (třeba na flashku nešlo savnout pozice, musel jsem koupit paměť. kartu v Sony krámu – i když ta bylo v podstatě USBčko – to víš, to je prostě Sony :( ;) )! Už si to moc nepamatuji, je to dávno, co jsem dal PS2 do sklepa, ale jediný problém, který jsem s ní míval byly poškrábané DVD – jejich načítání.

Nejdřív bych ověřil, jestli SKUTEČNĚ blbne i při ORIGINÁLNÍ hře, takhle to může být chyba SW a zbytečně vyhodíš prachy za servis. (kde ti ji rádi „opraví“ – zvláště pokud je v pořádku a vysvětlí ti, že chyba je neoriginalitě hry – to vše za odhadem cca 1000Kč – to víš, Sony!!) ;) :D :D

22aa

Mě to neblblo i když tam byla kopie ps2 hry.
Když jsem měl úplně první ps2 konzoli ve verzi fat tak to šlo i přes kopii.
22aa.

22aa

Tak to není hrou. Mě blblo video od hry f1 2001 naštěstí jen video.