qwert7

Toshiba nebo Fujitsu ?.......

Chtěl bych si koupit nový notebook asi značky Toshiba nebo Fujitsu, ale nevím jestli to jsou dobré značky a, aby s tím nebyly problémy jako třeba s Acerem. Díky za rady

Nejlepší odpověď
Alesh

Dost záleží jaký , resp. v jaké cenové relaci. Pokud mám dobré info, tak tyhle dvě značky jsou vcelku v pohodě. Co určitě nebrat je Acer (i když má prý i vcelku kvalitní dražší modely) a ASUS. Špička jsou prý Dell, já mám dobré zkušenosti i s HP a osobně mám teď Samsung a jsem též spokojen.

Další odpovědi
anonym

S Fujitsu žádné zkušenosti nemam, ale vlastním Toshibu už asi 2 roky, je to střední třída a jsem spokojen moc s kvalitou, zpracování je vynikající, ventilátor tichý, rychlý je na běžné práce dostatečně, (adekvátní k techn. parametrům), všechno funguje jak má. Osobně bych v budoucnosti šel znovu do Toshiby.