Aquamen

Notebook už mám 2 roky, ale mám koupit nový?

Ram: 4 Gb
Procesor: 2,00 Ghz
Typ systému: 64bytový operační systém.
Chtěl bych si stáhnout novější hry které ale mají vyšší požadavky ale s tímto notebookem jsem spokojen a ideální by bylo kdybych si koupil nový procesor a nebo vyměnil a koupil nový notebook?

Nejlepší odpověď
cochee

Na hry se na notebook VYPRDNI a kup si kastlový, vydrží ti několikrát déle. A tenhle stávající noťas nebudeš trápit hrama a vydrží ti tím pádem taky dlouho, na Office, web browsení apod. stačí o 4 generace starší procesor, než je dnes běžné.

Další odpovědi
Danina65

Rozhodovala bych se dle opotřebení noťasu a momentálních fin. možností.

nyjono

Když jsi spokojený, a když víš, že stačí new procesor, co řešíš?
Kvůli hrám kupovat nový noťas?

odpovídámež

Nevím @Kočí proč ti dávat palec, když informace o nároku hry na hardware schází. Asi protože​ na všeobecnou otázku lidí kteří neví co s penězi, dává jim je první táta, nejde odpovědět. Líbí se mi vhled na provozuschopnost klasických PC skříní. Horší je 5 letá životnost notebooků.