zjentek

To ty současné katastrofické scénáře o bouřích všeho druhu jako pro Prajzskou vůbec neplatí?

Všude o tom jen čtu a tak, valí se to na mě ze všech stran, prakticky denně, o meteorologických apokalypsách se mně prakticky už i zdá, ovšem na zahradě mně suchem praská zem a když potřebuji, nemůžu do ní zarazit ani kolík, jak je tvrdá. Do důlního vozíku si denně napustím půl kubíku z řadu, abych odraženou vodou následující den zalil jen to nejdůležitější a to prosím šetřím! Denně!!! A to je v naší lokalitě denně 40 kaček, uf, jestli umím počítat. Zatímco Veolia současně reálně tiše spřádá plány o ceně 280 kaček za kupík pro ČRdel ovšem může se v desetikorunkách dle lokality různě lišit a my občané této vlasti, nedržící ve vlastnictví žádnou vodu, můžeme do budoucna jásat či nejásat dle toho, kde bydlíme či nebydlíme. Dokud tedy vůbec bydlíme. Tož kde to jsme? Kde je pravda o vodě? Nezaprší a nezaprší, děkuju. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Odpovědi
Drap

Buď rád, že to tak je. Až to příjde, pokud to vůbec přijde, budeš mít možná úplně jiné starosti. Voda je dobrá věc, ale dovede i pořádně potrápit.

Ametyst

Odkud jdou zprávy- jedině z Prahy. Masmedialni scéna přece musí strašit ovčánky denodenně, a jak víme, všechno se hodí. Cokoliv. I kdyby bouřka a průtrž přišly jen do jednoho města, musí být vyděšená celá republika. To je ideální. Pak si ovčánky budou vodit jako loutky. Ti už budou nastraženi dalších 14 dní, kdy dorazí katastrofa k nim.

zjentek

Jako ono není nijak složité být něco jako Nostradamus kolikrát stačí jen otevřít oči. Prostě si třeba nezahulit. Děkuju.