marketa54321

To má Nicki Minaj opravdu tak velké pozadí?

Právě jsem si všimla tohoto článku: http://www.su­per.cz/317907-tady-si-kazdy-prijde-na-sve-zensky-tvarovana-zpevacka-v-kalendari-zurocila-obri-nadra-i-velkoformatove-pozadi.html a vzhledem k tomu, že nesleduju popovou scénu ani bulvár, zůstává mi rozum stát… To si opravdu nechala dát do pozadí implantáty, jak uvádí na internetu? Přijde vám to normální? Asi jsem sto let za opicema, ale nechce se mi tomu věřit :-O
Doplňuji:
Původně jsem taky myslela, že jde o photoshop, ale právě jsem se podívala na videa z jejich koncertů… :-O

Odpovědi
Pepa25

Pochází z Latinské Ameriky a tam velké pozadí frčí (stačí zadat do googlu Miss BumBum Brazil a každý „dolňák“ si příjde na své … 😉

Mortin

Skoro všechno je celulitida a photoshop

střevo

Tady vidíš, jaký volové to píšou :

Adam Chromý (asi cikán, kerej právě přišel z basy)

-....-

Některé celebrity by udělaly pro „lepší“ vzhled cokoli :)

jáára

ani se mi to nelíbí…

zjentek

fuj, to je hnus ..to je skoro horší než Kim Kardashian