iwetax

To jsem trpěla u zubaře zbytečně?

Nechala jsem si udělat Kartu života , kde je výpis zdravotních víkonů(kolik stáli kč). A teď koukám, že v březnu , kdy jsem byla u zubařky a chtěla jsem aby mi dala anestezii a ona mi jí nedala, že prý to je chvilka a vyvrtala mi zub(bolest to byla pořádná) a teď koukám do toho výpisu a tam je napsaný : zubařka : Ošetření zubního kazu 250kč a lokální anestezie 120kč!!! No to je vrchol, takže já trpim a ona na tom ještě vydělá. Taková drzost.

Nejlepší odpověď
Elk

To by měla ta Dr. vysvětlit a příště bych si asi nechal veškeré úkony od ní potvrdit písemně. Myslím, že jste nabyla takovým způsobem ošetřena sama… bohužel.

Další odpovědi
dědapetr

Podat stížnost na doktorku na pojišťovnu u které jste vedená.

juie

Nezávidim Vám!!!
Nechtěla bych být na Vašem místě!!!
Zubařů se bojim!!!
Když by se mi stalo to co Vám tak bych to s ní hned na další prohlídce začla řešit (nebo bych se k ní objednala jenom kvůli tomu)!!!
Třeba se dozvíte,že to levnější by nebylo tak účinné… :)

chudst

Pozadovat vysvetleni od doktorky. Pokud je dobra, tak bych ji nenahlasoval. Pokud od ni chcete odejit, pak ji klidne nahlaste, pokud jeji vysvetleni nebudete povazovat za dostatecne dobre.

Trosku mimo odpoved: pred X lety se mi ulomil predni zub; ted mi zuby jiz nerostou a chci si ho udelat natrvalo. Tata mi rekl, at jdu k jeho soukromemu lekari. Ja se vzdycky zubare bal a tohohle dvojnasob, kdyz mi rekl, co mi s tim zubem bude delat (vyvrtat nerv, obrousit, apod.) Jenze mi dal nevim jakou injekci, ale poprve se mi stalo, ze ac jsem sedel v zubarskem kresle hodinu, absolutne me to nebolelo a dokonce jsem byl natolik uvolneny, ze jsem si pocital, kolik ‚minioddilku‘ ma stropni lampa :) A upozornil me pak dokonce i na jeden kaz, ktery jsem mel schovany ve vedlejsim zubu. To rozhodlo, ze jsem se rozhodl od me stavajici doktorky prejit k nemu, byt si ho platim sam a ne pojistovna.

Proc to ale pisu: pokud je vase doktorka jinak dobra a jste s ni spokojena, drzte se ji – akorat si to od ni kdyztak nechejte vysvetlit. Drzost to je, ale priste si da doufejme pozor.