aramah

To jsem potrestaná? nenůžu nominovat a když chci palcovat, tak abych si dala písemnou žádost

Jde nebo vlastně nejde vám to taky?
Nebo ta moje mašinka je neskutečně líná?
děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Hvězdy i palce dávám v naprosté pohodě. … Z Vás si asi Odpovědi mírně utahují.

Další odpovědi
anonym

aramah, může to být zase jen nějakou dílčí „úpravou“. Mně taky každou chvíli funguje nová verze nějak jinak. Už mne to přestalo rozčilovat. Nejlepší bylo, když jsem nemohla nominovat a pořád se mi objevovala informace, že nominovat mohou jen zlatí, stříbrní a admini. Stříbrná jsem už hezky dávno, pár nominací jsem rozdala a najednou to začalo zase blbnout. Teď to zase funguje.
Když to bude blbnout ještě večer, tak napiš adminovi. Celkově je nová verze pomalejší. Na to se ale zvyknout dá, horší jsou ty občasné výpadky.

www

Podle toho co zde neustále čtu, potrestáni jsme tady všichni.
To či ono jede jen v tom či onom prohlížeči ap. Porodní bolesti přetrvávají nějak dlouho, začíná to být zvykem těchto stránek ☹.
Doplňuji:
Osobně bych se na psaní adminům vůbec nespoléhal, navíc je to systémová záležitost. Oni s tím mají, jak je vidno, pramálo společného.

briketka10

mě jde bez problémů palcovat i nominovat není u Vás bouřka ??

tom004

Na zkoušku jsem teď „opalcoval“ vás všechny po třech najednou.Jde to rychle a bez problémů. 🙂

hanulka11

netuším proč ti to nejde

ten který je

Jde mi to,ale celkově je to velmi pomalé.

Drap

Také mito jde dost pomalu, je to věčnost......­..pomalu mne to přestává bavit

Damiana

Jde mi to, ale dneska nějak zvlášť pomalu. Vždycky, když se trochu zaraduji, že snad(!) nastává nějaké malé zlepšení, tak mě to zase rychle vrátí zpátky. ☹