To je tu na denním pořádku,to mazání ?

Jen se zaregistruji a už mne bijí otázky i odpovědi o mazání! Je zde přece kodex,který jsem si důsledně přečetl,ale jak vidno,některý to nebere za zřetel!

Nejlepší odpověď
badisko

jsam si pred chvili rikal kdo maze ten jede ..!!

Další odpovědi
redy

seš mi podezřelej stím Dr 🙂

Drap

Někteří jedinci si vykládají kodex podle svého, a chtějí aby se vše řídilo podle jejich pokřivených představ.

Matthew

Opravdu někteří uživatelé neberou na zřetel nějaký kodex a mažou jak se jim hold zlíbí. Připadá mi že si s tím někdo léčí komplexy, prostě smázne co se mu zachce když má tedy ten potřebný počet bodů k tomu. Jen se chci zeptat, je nějaká spojitost mezi mazaním otázek a vaším uživatelským jménem ??? :D Protože BAN přeci taky znamená určitý zákaz, zakazovat, znepřístupnit :)

hanulka11

někdy se maže víc ,někdy míň holt podle času …asi

anonym

To bude tím banem, ten je podezřelý vždycky. Maže se tu často i v rozporu s kodexem, a to jenom proto, že někdo někomu vadí (ne že má dotyčný kodex porušující příspěvky). Zřejmě je chybou liknavý postoj admina, který místo aby bděl nad úrovní komunikace na Odpovědích.cz. se spíše snaží tvářit jako „mrtvý brouk“. Kdo ví, zda s takovým postojem není právě on největším anarchistou servru. Pravidla jsou tu dobrá, ale je zde skupina lidí,která se je snaží soustavně porušovat.
Nediv se tu ničemu, nad škodolibost druhých se povznes (vždyť je to ubohost nabíjet si ego takovým způsobem) a vítej do našich řad. Ať se Ti tu líbí.

anonym

Dvojitá lež? – jednak registrace 2 roky stará, takže jakýpak předstíraný čerstvý údiv!
A za druhé vícenásobný profil z téže IP adresy?.
(Rukopis a trapný pokus o parodování je příliš průhledný).

tom004

Dobré ráno. Souhlasím s odpovědí Dr.Axla. Ne vždy je „pachatel“ ten, o kterém si to většina myslí,hlavně když je to od některých zde „veřejně“ a často prezentováno, pomoci různých nenápadných narážek. Nelíbí se mi to, protože jsem přesvědčen o tom, že neoprávněně smazanou otázku admin vrátí a upozorní toho kdo ji smaže na možnost zablokování účtu při opakovaném pochybení. Také jsem přesvědčen o tom, že „otázky“ typu, proč mi byla..........., sem také nepatří. Právě ony dávají prostor k různým zbytečným dohadům a narážkám. Měli by být posílány jen na všem známý e-mail. Jenom tak může dojít k nějakým změnám a aktualizaci kodexu. A jak už jsem jednou napsal: Pokud jsem přesvědčen, že otázka porušuje kodex, smažu ji. Zodpovídat, a případně vysvětlovat, se budu pouze provozovateli stránek.stránek.

Illines

Jak se ptala zzzz-boj s vetrnymi mlyny!

anonym

:)))

anonym

Pravidla jsou tu dobrá, ale je zde skupina lidí,která se je snaží soustavně … buzerovat …Nediv se tu ničemu, nad škodolibost druhých se povznes (vždyť je to ubohost nabíjet si ego takovým způsobem) a vítej do našich řad. Ať se Ti tu líbí.

  • iv-

manon

Pěkné jméno – nejmenuješ se v reálu Drban, že ne? :) Jojo, je to tady veselé, mazalové se občas někomu postarají i o ten BAN. Ba, ba, je to tady trochu na hlavu, ale občas je veselo :)

redy

😉

anonym

Občas bude veselo ? Tady se ještě nasmějeme a drban,to určitě nejsem. 🙂