jirka F

Na ČT prý zaznělo: „Kdo nepomáhá uprchlíkům, je zlý.“ To je teda nehoráznost!! Co si o tom myslíte?

Četl jsem, že prý na ČT zaznělo: „Kdo nepomáhá uprchlíkům, je zlý.“

Co si o tom myslíte? Taky byste to kritizovali?

viz článek:

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/380353-kdo-nepomaha-uprchlikum-je-zly-zaznelo-k-detem-v-ct-lide-to-kritizuji.html

a jaký máte názor vy?

Nejlepší odpověď
gecco

Už mnoho let nekoukám na dětské pořady – takže jsem to neviděl…
😉
A po přečtení článku na linku (Novinky běžně taky nečtu – je to ´hnůj´) musím konstatovat, že rodiče, kteří dovolí, aby si jejich dítě utvářelo svůj ´světonázor´ na základě dětských pořadů v televizi (nebo dokonce jen na základě těchto pořadů) – jsou sami nevzdělaní a nebezpečně hloupí – jejich dětem nemůže nic na světě ublížit více, než právě takoví rodiče…
___
K dotazu – ne, nekritizoval bych názor, že „kdo nepomáhá, je zlý“ – protože obecně je takový názor pravdivý.
Jen je k němu potřeba dodat nějaké to ´ale´…
😉

Další odpovědi
led

Jednofarebné videnie v médiách je najhorší spôsob propagandy.
Propomína mi to vojnové filmy z minulého storočia, kde ak niečo urobil nemecký vojak, bolo to zlé, ošklivé a hnus, ale ak to isté spravil ruský (prepáčte sovietsky), alebo americký vojak , bol hrdinom. Ale vidíme to aj dnes napríklad vo filme „Rambo“, ktorý za sebou necháva nie potoky, ale veľrieky krve a je to „hrdina“ a „tí z opačnej strany“ sú lotri a vrahovia.
To čo urobila urobila ČT určite do televízie, hlavne detskej, nepatrí!

Drap

Před nedávnem jsem četl, byl to překlad z angličtiny , ale plně to platí i pro nás. Pokud žiji ve státě kde se dopustím trestného činu pokud chytím rybu v řece, ale neni trestné bez platných dokladů a povolení překročit hranice tohoto státu, musím nabýt dojmu, že tento stát už dlouho řídí idioti.

Nechápavé

Taky bych to tak kritizoval,uprchli­ci tu nemaj co delat -,–

hanny 2

Ano,v tomhle kontextu a vzhledem k tomu,co se tady děje,je to opravdu nehoráznost a hnus!!!

e1232851@trb

Ten co to řekl by měl jet do Budapeště a pomoct jim ;)

Dane

Stále více rodičů má pocit, že jejich děti bude vychovávat někdo za ně (nejčastěji škola). Tentokrát se o výchovný krůček vtipně postarala média, což některé rodiče nadzvedlo ze židlí. :)