Avatar uživatele
jirka F

Na ČT prý zaznělo: „Kdo nepomáhá uprchlíkům, je zlý.“ To je teda nehoráznost!! Co si o tom myslíte?

Četl jsem, že prý na ČT zaznělo: „Kdo nepomáhá uprchlíkům, je zlý.“

Co si o tom myslíte? Taky byste to kritizovali?

viz článek:

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/380353-kdo-nepomaha-uprchlikum-je-zly-zaznelo-k-detem-v-ct-lide-to-kritizuji.html

a jaký máte názor vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Dane před 3141 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Už mnoho let nekoukám na dětské pořady – takže jsem to neviděl…
😉
A po přečtení článku na linku (Novinky běžně taky nečtu – je to ´hnůj´) musím konstatovat, že rodiče, kteří dovolí, aby si jejich dítě utvářelo svůj ´světonázor´ na základě dětských pořadů v televizi (nebo dokonce jen na základě těchto pořadů) – jsou sami nevzdělaní a nebezpečně hloupí – jejich dětem nemůže nic na světě ublížit více, než právě takoví rodiče…
___
K dotazu – ne, nekritizoval bych názor, že „kdo nepomáhá, je zlý“ – protože obecně je takový názor pravdivý.
Jen je k němu potřeba dodat nějaké to ´ale´…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Jednofarebné videnie v médiách je najhorší spôsob propagandy.
Propomína mi to vojnové filmy z minulého storočia, kde ak niečo urobil nemecký vojak, bolo to zlé, ošklivé a hnus, ale ak to isté spravil ruský (prepáčte sovietsky), alebo americký vojak , bol hrdinom. Ale vidíme to aj dnes napríklad vo filme „Rambo“, ktorý za sebou necháva nie potoky, ale veľrieky krve a je to „hrdina“ a „tí z opačnej strany“ sú lotri a vrahovia.
To čo urobila urobila ČT určite do televízie, hlavne detskej, nepatrí!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Před nedávnem jsem četl, byl to překlad z angličtiny , ale plně to platí i pro nás. Pokud žiji ve státě kde se dopustím trestného činu pokud chytím rybu v řece, ale neni trestné bez platných dokladů a povolení překročit hranice tohoto státu, musím nabýt dojmu, že tento stát už dlouho řídí idioti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nechápavé

Taky bych to tak kritizoval,uprchli­ci tu nemaj co delat -,–

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Ano,v tomhle kontextu a vzhledem k tomu,co se tady děje,je to opravdu nehoráznost a hnus!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
e1232851@trb

Ten co to řekl by měl jet do Budapeště a pomoct jim ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dane

Stále více rodičů má pocit, že jejich děti bude vychovávat někdo za ně (nejčastěji škola). Tentokrát se o výchovný krůček vtipně postarala média, což některé rodiče nadzvedlo ze židlí. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek