sesednizkola

To je opravdu někdo takové prase, že močí do bazénu?

Cituj: „Všichni vykonávají potřebu v bazénu. Tedy alespoň to tvrdí dobře informovaní vědci, kteří studují bezpečnost veřejných, chlorovaných koupališť. (Fuj!) Vy to samozřejmě neděláte, ale pokud se vám přeci jen čas od času nějaká nehoda stane, snažte se jí zabránit. Výzkumníci totiž zjistili, že když moč reaguje s chlorem, vznikají chemikálie, které jsou pro člověka nebezpečné.“

Zdroj: https://www.flo­wee.cz/fit/zdra­vi/1793-ja-ti-neplavu-v-toalete-tak-proc-mi-mocis-v-bazenu?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu

Jako pochopím někde v řece nebo nějakého tříleťáka, ale dospělý člověk? To jsou lidi opravdu taková čuňata? Docela se mi zvednul žaludek. Jak to asi vypadá doma u člověka, co s čistým svědomím močí do veřejného bazénu?

Nejlepší odpověď
Danina65

Je, a divil by ses o jaké typy lidí jde.

Další odpovědi
Kepler

Určitě to dělá přinejmenším každý muž s hyperplazií prostaty, který musí každou chvílí se svou troškou na WC. Do bazénové vody se přidává nějaká látka, která ve styku s močí způsobuje intenzivní zbarvení a tak se dá podle vzorku vody zjistit, jak moc už je do bazénu načůráno. Jinak na kvalitu bazénové vody a provoz bazénu jsou kladené dost přísné nároky.

pusinka50

Šla jsem se známými na vsi k hasičské nádrži, která slouží jako bazén. Jedna kultivovaná udržovaná stará dáma, která žila v Americe a v Německu a teď poslední léta žije v obci, najednou ve vodě zahlásila: „Já čůrám“. Přišlo mi to od ní tak nechutné, že jsem do vody nevlezla. Okolo byla malá louka zakrytá keři a stromy, mohla si jít „přičápnout“ pár metrů tam.

Kryšpín

Někdo i dokonce kakají

pepe88

:D pořád lepší než aby se tam někdo vykadil.

Heldinka

Jo, znám příklad kdo to dělá XD (tím nemyslím, že bych to dělala já)