rybíz

To byly aspoň večerníčky?!Proč je televize neuvádí?

Tak jsem se podíval na video o Saturninovi,( jak jste mi ho našli ) nevěřil jsem, že to ještě někdy uvidím. No je to něco jiného než baba Mračenice a zlá palice.

Nejlepší odpověď
tom004

Naprosto s Vámi souhlasím. Asi je to dobou. Uspěchaná a někdy tak trochu bez ducha.

Další odpovědi
vagra

Dnešní mladí dramaturgové si asi myslí,že pokud ve večerníčku není žádné násilí,tak nebude pro děti dost atraktivní.Jinak to nevidím.
Vždyť jsme bývali ve výrobě večerníčků ,ať kreslených nebo hraných,ve světě velice úspěšní.Archí­vy,musí být plné.Ale bude to asi otázka peněz.
Kdoví komu teď práva patří a kdo o nich rozhoduje.
Nakonec to platí o všem v této republice,nejen o večerníčcích.