davidšmejkal

Poradíte, zda je možné zbavit se tlustých stehen u muže? Případně jakým způsobem.

Mám problém z tukem v nohou jsem muž 21 let a poslední rok mám tlusté a nateklé nohy , už to řeším s endokronklogem testy na hormony atd .. ale co když bude vše v pořádku a hormony budou ok , nevím si stim rady , máte stim někdo zkušenosti ? například fitnessaci atd .. že se mi takhle špatně ukládá tuk . přece za to kam se nám ukládá tuk můžou hormony přece ?

--
Tlustá stehna u muže .

Odpovědi
hapiky

Nerad to říkám, páč nejsem doktor, ale jedna s příčin (opravdu ale jen jedna) mohou být i podružně ledviny.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

NoFear

Dřepy, kámo dřepy a běh. Ale samozřejmě musíš cvičit celé tělo, protože tělo hubne souměrně a nelze cvičit jen jednu partii, když chceš na ni zhubnout. Na hubnutí je kardio (vytrvalostní, „akčeněšjí“ pohyb). Na budování síly a svalové hmoty posilování s progresivním přetížením.
Typ postavy můžeš mít „hrušku.“ I když třeba mírnou. Tuk se ti tolik neukládá do břicha, do rukou, obličeje, ale především do spodní části těla (celulitida, velká stehna,..). Mají to většinou ženy, ale můžeš tam mít problem s těmi hormony, jako s nadbytkem estrogeny (ale taky nemusíš). Často je to lymfatický problém, který ten tuk udžuje, je tam špatný průtok a zadržuje vodu. Zkrátka cvič, hýbej se a zhubneš. Když můžou zhubnout i ti, kteří mají vážné poruchy příjmu potravy, tak není důvod proč bys nezhubl ty.
Pij dostatek vody a omez cukry – nezdravá sladká jídla, smažené potraviny a jiná nezdravá jídla. Taky šetři se solí. To všecho zadržuje tu vodu v těle, a hromadí tuky.

Smack

Doporučuji Clenbuterol nebo Sibutramin.

davidšmejkal

dekuju za doporučení , ano vím že tyhle přípravky podporují hubnutí sám jsem byl astmatik a leky na astma užíval , ale nemyslim si že by to vyřešilo mojí situaci nejsem obezni . a navíc připravky nejsou volně prodejný .