Nada4

Potřebovala bych tak za 3 týdny zhubnou aspoň 5kg. Bříško mám docela dost zpevněný ale mám tlustá stehna a zadeček…

Chodím 3× týdně tančit hodinu a půl, nepotřebuju mít svaly ale jen zhubnout.

Nejlepší odpověď
Alesh

A doteď jsi to nepotřebovala? 🙂 Jezdi na kole, na jednu vyjížďku dej tak těch 30–50 km, 3–4× týdně a něco vidět určitě bude. K tomu rozumný jídelníček, redukce tuků a případně i trochu sacharidů, dostatek bílkovin.

Další odpovědi
anonym

Na formování zadku a stehen je nejlepší vytrvalostní běh (nebo rychlá chůze) a ´švihová´ cyklistika (rychlé ´kmitání´ nohou na lehký převod).
Ale 5 kilo za 3 týdny je dost ´ambiciózní´ cíl.
😉

rebel1953

Je dobré místo vysedávání u PC si jít třeba zaběhat.

Kelt

Úmysl dobrý, dělej sport – cyklistiku, online, běh, turistiku. Ideální je zhodit za týden maximálně 0,5 – 1 kg. Takže za 2 – 3 měsíce a bez velké námahy.

da ny

Zhubnout za 3 týdny 5 kg je sice možné, je to nesprávný postup a nezdravé hubnutí, pravděpodobně s JOJO efektem.
Ta tzv. „tlustá stehna a zadeček“ mohou oproti ostatním proporcím těla „vynikat stejně“ u váhy 50 kg, 65 Kg, 80 kg… se stejným efektem. Může to být prostě přírodou daný tvar těla :).

nutrimax.cz

Pět kilo za tři týdny mi nepřijde nereálný. Záleží ale na tobě, jak se k tomu postavíš. Pokud budeš chtít opravdu tento cíl splnit, musíš každý den hodně makat. Zařaď do svého programu hodně cardia, uprav si jídelníček a k tomu můžeš využít třeba pro podporu efektu spalovače tuků (http://magazin­.nutrimax.cz/spa­lovace-tuku-a-jejich-ucinky/), nabídku si můžeš prohlédnout zde – http://www.nu­trimax.cz/spa­lovace-tuku/

Hlavně nedoporučuji krátkodobé diety.

marci1

Odpovězeno : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=zhubnout%20steh­na%20a%20zadek

gagaga

nado, cviceni je takovy uz jen hezky " doplnek " k tomu , mit vysnenou postavu..
ale zaklad je STRAVA
stravu neprecvicite !
jedna veta, ale pravdiva

  • iv-