Avatar uživatele
fira

Titulky u filmů a nejen u nich.

Může mi někdo vysvětlit proč se u filmů a nejen u nich uvádějí titulky když je většina lidí nečte?Připadá mi to jako zbytečnost.Vám ne?
Doplňuji:
Měl jsem na mysli titulky na konci filmů.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: fira

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst před 4995 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Máš na mysli titulky u filmu nebo závěrečné titulky kdo tam hrál, kdo byl kameraman, kdo chodil pro svačinu a další?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

a co kdyz na to koukaji hluchonemi lide,to maji hercum treba ve spanelskem filmu odezirat ze rtu?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
PostApMan

Titulky na konci filmu? Taksi představ že ti nějaký chlápek nabídne, že budeš hrát ve filmu vedlejší roli, budeš v záběru stát na přechodě. Pro tebe užasnej zážitek, byla jsi ve filmu. Ale nikdo tě nezná, nikdo ti neuvěří, nikdo ti nenabídne žádnou další roli, protože nezná tvoje jméno, protože na konci filmu nebyli žádné titulky :)

Titulky jsou tma prostě proto aby si viděla kdo tma hrál, kdo to natáčel a kdo nosil tu hnusnou housku s paštikou na svačinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

výplatná listina na konci filmu je vlastne reklama pre spolupracujúce firmy a množstvo menej známych umelcov. Je to veľmi dôležitá informácia pre filmový svet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Titulky tam jsou, aby ti, kteří se na tom podíleli, ale nejsou moc vidět, mohli ukázat na své jméno v titulkách, až jim někdo nebude věřit, že to jsou skutečně oni :D

Ne, je logické, že se člověk pod svou práci podepíše. Jsou tam všichni – zvukaři, jména užitých písní… prostě každý.

A my s přítelem v kině čekáme do konce titulků, protože nás často zajímá pár informací, které lze odtamtud vyčíst, anebo jen čistě ze slušnosti :) A nebýváme sami. Ale pokud koukám na film v televizi nebo na PC, tak na titulky nekoukám, protože mě to nebaví.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek