Ondrej01

„Tiskárně došel papír“, přitom je ho tam štos.. jak tento problém vyřešit? HP

Zdravím mám problém se 2 roky a půl starou tiskárnou Hp PSC 1310. Hlásí že jí došel papír, bliká kontrolka na tiskárně a naskočí chyba Doplňte papír nebo něco takového na PC. Otevíral jsem zadní dvířka a kontroloval jestli tam není uvízlý papír, nikde nic. Odmontoval jsem kompletně celou tiskárnua zkontroloval, znovu složil. Vyměnil barvy, zkoušel zda se všechno točí tak, jak má, vytáhl a zase zapojil všechny kabely a celou tiskárnu komplet vyčistil. Jsem bezradný, nevím v čem je problém a tak to házím sem, na nějakém HP fóru jsem se 3 dny nedostal odpovědi. Doufám že se tu někdo najde kdo ví jak na to, anebo měl ten samý problém. :) Díky moc předem

Odpovědi
Nykki

J8 teda ten samý problém mám, nešlo mi to taky nijak vyřešit a jelikož na ní byla ještě 2 měsíce záruka, reklamovali jsme jí,ted' musíme počkat ,co nám řeknou.

honza19hk

mě jednou takhle chcípla kopírka.Vzpama­tovala se až když dostala pěstí.Tak to zkus,ale nerozbij si tiskárnmu.Občas to zabere.