Avatar uživatele
Ondrej01

„Tiskárně došel papír“, přitom je ho tam štos.. jak tento problém vyřešit? HP

Zdravím mám problém se 2 roky a půl starou tiskárnou Hp PSC 1310. Hlásí že jí došel papír, bliká kontrolka na tiskárně a naskočí chyba Doplňte papír nebo něco takového na PC. Otevíral jsem zadní dvířka a kontroloval jestli tam není uvízlý papír, nikde nic. Odmontoval jsem kompletně celou tiskárnua zkontroloval, znovu složil. Vyměnil barvy, zkoušel zda se všechno točí tak, jak má, vytáhl a zase zapojil všechny kabely a celou tiskárnu komplet vyčistil. Jsem bezradný, nevím v čem je problém a tak to házím sem, na nějakém HP fóru jsem se 3 dny nedostal odpovědi. Doufám že se tu někdo najde kdo ví jak na to, anebo měl ten samý problém. :) Díky moc předem

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4247 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Nykki

J8 teda ten samý problém mám, nešlo mi to taky nijak vyřešit a jelikož na ní byla ještě 2 měsíce záruka, reklamovali jsme jí,ted' musíme počkat ,co nám řeknou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

mě jednou takhle chcípla kopírka.Vzpama­tovala se až když dostala pěstí.Tak to zkus,ale nerozbij si tiskárnmu.Občas to zabere.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet