polak

Jakou tiskárnu vybrat.

Chci si koupit tiskárnu ale nevím jestli laserovou nebou inkoustovou?Je laserová vyce výhodná?

Nejlepší odpověď
Toruk

Laserová tiskárna je vhodnější. A to proto, že: 1. Není problém s náplní- toner narozdíl od cartridge nezaschne a je levnější. 2. Nehrozí rozpití nátisku od vody, nebo vlhka. 3. Pořizovací cena je již na podobné úrovni jako inkoustovky; HP prodává model, který na jaře stál 5.000 Kč (ve webshopu to nyní jistě bude ještě levnější) to je myslím přijatelné pro každou domácnost.

Další odpovědi
vecernice

Taky tedˇ používám HP Officjet 4500 a jsem spokojená, až na ty ceny barev.Ale ty jsou podle mě drahé všechny.