Kristaa

Problémy s tiskárnou

Vyměnila jsem náplně do tiskárny, ale při tisku se mi zobrazuje tabulka, že mám prázné náplně. Co s tím?
Doplňuji:
a měly by to bý originály!

Odpovědi
Michal Kole

Pravdě podobně náplně nejsou originální, ale nějaké napodobeniny.

Kup originální nebo je potřeba zásah do firmwaru tiskárny, ale tím ztrácíš záruku

arygnoc

zlaté ihličkové (jehličkové) tlačiarne!!

Žiadne vrieskanie software „toto je zle“ a „toto urob“, jednoducho tlačila (a tlačí, stále tlačí!) doblba.

Je fakt, že na tlač fotografií sa moc nehodia.
Ale na tlač dokumentov neoceniteľné.

StaKlad

Mě to také kdysi házelo tuhle chybu. Problém byl v tom, že náplně byly časově prošlé. Tzv. expirované.

Zdroj: http://www.naplne-do-tiskaren.com/naplne-do-tiskaren-hp-c53/

FiliZ

Opravdu se jedná o originální?

Když kupujete neoriginální, tak od ověřených prodejců. My nakupujeme na www.naplnka.cz a tiskne to bez problému.