Pavel1212

Tiskař – dnes

Kolik bere průměrný tiskař platu? Na internetu píšou, že okolo 20000 Kč, je to pravda? A je uplatnění v Moranskoslezském kraji? Díky 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Záleží, jakou práci budete dělat, u které firmy či soukromníka, zda jste začátečník nebo zkušený pracovník. Nevím konkrétně, zda hledáte místo či jen informaci. Našla jsem adresy firem, v nichž je práce pro tiskaře. Nabídka nemusí být aktuální.
Doplňuji:
Ještě doplňuji.
Např. tiskař strojník má nástupní plat Kč 23.000.
Tuto profesi vykonával můj soused v tiskárně, ale odešel pracovat do Rakouska. Jezdil domů na sobotu a neděli. Teď jeho práci převzal zeť. Platy nesrovnatelné.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?q=pr%C3%A­1ce+tiska%C5%99e+v+­Moravskoslezsk%C3%A9m+kr­aji&sourceid=i­e7&rls=com.mi­crosoft:en-US&ie=utf8&oe=ut­f8&redir_esc=&e­i=UV3pS7r6E86MOK­LQxIsL

Další odpovědi
gnr54

Mám kámoše a ten má kolem 30ti.Ale on je dost dobrý a zná téměř vše.Jsem ze Severočeského kra­je.

ReHu

Tiskaři asi tolik berou, jde spíš o to, jestli je volné místo.