Džuls

Tisíc a jedna noc

Sledujete tento seriál? U nás na Slovensku, je to vraj ,,fenomém, ktorý pritiahol k obrazovkám divákov všetkých generácii" . Neviem, odkiaľ to majú, keďže v mojom okolí to nikto nesleduje. Dávať tureckú telenovelu od utorka do piatka o 20:00 je podľa mňa nehoráznosť. Čo si o tom myslíte vy?

Nejlepší odpověď
gnosis

myslim, ze nikdo s IQ nad 90 tohle nebere vazne. take si myslim, ze jak ceske tak slovenske soukrome televize ohledne sledovanosti lzou jako kdyz tiskne. v mem okoli taky nemam nikoho, kdo by to sledoval.

Další odpovědi
sejtanka

Tak u nás to naštěstí z hlavního vysílacího času bylo staženo.Jinak si myslím,že starší generace u toho možná pláče,aspoň moje babička to „žere“.Každý máme rád něco jiného,to si nevybereš.

dědapetr

Jsem 60letý a ten seriál nesnáším.

Rocker

Na podobneé seriály jsem se nikdy nedíval,připadají mi strašně slaboduché,Zrovna tak jako různé soutěže typu superstar a podobně.

butonek

NIC