OptieX

Máte tip na aplikaci, která optimalizuje Android?

Pomocí Avast aplikace na Android operačním systému se děje, že abych optimalizoval, tak třeba 110 applikací můžu zrušit. Ehm, a co tak aby se dpč(!!!!!) ani nezapínaly, nebo aspoň vypínaly? Nemám v telefonu 64 GB RAM.

Počkat, než uslyším odpovědi, trochu jsem to přestřelil: Nemám v telefonu 518 GB RAM.

Odpovědi
Schluker

Nejlepsi optimalizce je instalace ciste ROM. Kde nejsou aplikce, neni potreba optimalizace. Nekdo nemusi potrebovat ani google appky.

anonym

Aplikace na optimalizaci jsou největší zasírači systému.