julie90

Text k pohádce- Princezna ze mlejna.

Ahoj :) Chtěla jsem se zeptat jestli neznáte nějakou stránku kde je celý text pohádky Princezna ze mlejna.
Děkuji za odpovědi :*

Odpovědi
anonym

Stačí dát do vyhledavače „Princezna ze mlejna text“ a můžeš vybírat, je tam toho spousta
http://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/pisnicky-z-pohadek/princezna-ze-mlejna-134394
tady to máš i s akordama

marci1

Myslím si, že vzhledem k autorským právům, nebude možné nalézt celý text pohádky.

marci1

Tazatelka se ptá na celý text pohádky.