pasecak

Testování produktů různých firem

CHtěl bych dělat takovéhoto testera, že by mi zaslali výrobek a já bych ho otestoval a poslal jim zprávu a připadně za to dostal bud zaplaceno nebo bych si mohl daný výrobek ponechat. Existuje něco takového?

Děkuji

Nejlepší odpověď
Pájo

Přijďte si k nám do lékárny, já vám naložím vzorečků… které si budete moci otestovat a následně ponechat! ;)

Další odpovědi
Hlada

Systematicky nic takového neexistuje. Testy výrobků se dělají v laboratořích vybavených měřicími přístroji a jednoúčelovými přípravky. Objektivní testy jsou velmi drahé, dokonce i D-test nedělá vlastní, ale přebírá výsledky cizích laboratoří.

montyjack

Pokud vám vrtají hlavou peníze tak zkuste http://jakvyde­latpenize.info jsou to docela užitečné informace.

Zdroj: jakvydelatpeni­ze.info