Anonymky

těšíte se spíš na jaro nebo na léto?

ahooj těšíte se vícna jaro nebo vícna léto??

Nejlepší odpověď
quentos

nemusím ani jedno; raději podzim a zimu.

Další odpovědi
BEAES

Moc se těším na květen, to bývá krásně, vše kvete a voní a jsou většinou příjemné teploty.

anonym

Tak ten květen, červen. Předtím chladno,potom horko.Tedy-bývalo to tak.

ten který je

Netěším se na nic protože když se na něco těším tak se to pokazí. ☹

anetadela1

Na jaro a přelom jara a léta. Tzn. duben, květen, červen a začátek července. Pak už to stojí za prd.

Marunka

od května dál to už půjde. Takže takový počátek léta a léto.

dagry

Já se těším na květen až červen, kdy už jsou suché meze a dá se na nich sedět. Stromy krásně kvetou a jsou příjemné dny. Léto moc nemusím pro ty pařáky, ale dá se sedět ve stínu a to je potom fajn.

panenka

já mám ráda léto.

afro.minerva

Já mám nejraději období, kdy rozkvetou pampelišky. Už je teplo, před náma je celé léto. To je nejhezčí období z celého roku.

Michal

Na léto!

iwetax

Na léto

Vicki

Když volit mezi jarem a létem,tak raději jaro.Ale ožívám na podzim a v zimě.