hudbicka

Těšíte se na nový film Mamma Mia: Here we go again?

Viděla jsem k němu nový trailer a je úžasný. Premiéru bude mít 20. července v USA, takže tak 1. října v ČR. Těšíte se?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ne, muzikál nejni moje hobby a nemám rád pokračování čehokoli, ty stojej vždy za starou bellu, málokdy dosáhnou kvalit pilotu (samozřejmě, že se najdou výjimky) …
… podle hodnocení prvního filmu https://www.csfd­.cz/film/233930-mamma-mia/komentare/ nemám ani chuť testovat pokračování …

Další odpovědi
Raluvud

Ne, ani se o to nezjímám

iceT

Ani ne, neviděla jsem ani Mamma mia.

Emefej

Je mi to úplně jedno.