Rokio

Těšíte se, až začne opravdová zima?

Máte rádi sníh a tmu, nebo máte raději jiné roční období? Kdo se z vás těší na zimu a kdo ji z vás naopak moc nemusí?

Odpovědi
Drap

Mám rád i zimu, pokud je sníh. Nemám rád zimu z důvodů topení.

Kepler

Jakápak zima? Tu jsme už hezkých pár let nezažili, až na krátkodobé výjimky. Sáňkování a koulování mě už nějak nebaví a matlat se ve sněhové břečce taky ne.

hapiky

Nejkrásnější pohled je z rána z vrcholu sjezdovky na zasněžené údolí. To nám musí mimoni závidět. Pokud se někdo těší na zimu(včetně mě), tak jen na tu zasněženou.

Gestas

Já mám opravdickou zimu rád, ale můj děda, kterého mám ještě mnohem raději, má v zimě velké problémy s průduškami, takže ne, netěším se.

WhiteCrow

Dětská radost z prvních sněhových vloček už je sice pryč, ale máloco je tak okouzlující jako pohled na zasněženou krajinu, pokud se jí nemusím brodit :)

Nejlepší je ten pocit když člověk přijde domů vymrzlej a těší se na čaj a teplou peřinu :)

ginze

Zima na sněhu je moc pěkná…jen škoda, že poslední dobou jsou to akorát samé mrazy a všude led. Jako dítě jsem měla zimu ráda, dnes už jen přežívám a těším se na jaro :))

Lamalam

Je mi to jedno. Bydlím na horách, jsem zvyklá.

jirka F

Celkem se těším letos to vypadá podle předpovědních modelů slibně ,ale jinak mám zimu rád.