Avatar uživatele
Rokio

Těšíte se, až začne opravdová zima?

Máte rádi sníh a tmu, nebo máte raději jiné roční období? Kdo se z vás těší na zimu a kdo ji z vás naopak moc nemusí?

Zajímavá 0 před 2366 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Mám rád i zimu, pokud je sníh. Nemám rád zimu z důvodů topení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Jakápak zima? Tu jsme už hezkých pár let nezažili, až na krátkodobé výjimky. Sáňkování a koulování mě už nějak nebaví a matlat se ve sněhové břečce taky ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Nejkrásnější pohled je z rána z vrcholu sjezdovky na zasněžené údolí. To nám musí mimoni závidět. Pokud se někdo těší na zimu(včetně mě), tak jen na tu zasněženou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gestas

Já mám opravdickou zimu rád, ale můj děda, kterého mám ještě mnohem raději, má v zimě velké problémy s průduškami, takže ne, netěším se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WhiteCrow

Dětská radost z prvních sněhových vloček už je sice pryč, ale máloco je tak okouzlující jako pohled na zasněženou krajinu, pokud se jí nemusím brodit :)

Nejlepší je ten pocit když člověk přijde domů vymrzlej a těší se na čaj a teplou peřinu :)

Upravil/a: WhiteCrow

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ginze

Zima na sněhu je moc pěkná…jen škoda, že poslední dobou jsou to akorát samé mrazy a všude led. Jako dítě jsem měla zimu ráda, dnes už jen přežívám a těším se na jaro :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Je mi to jedno. Bydlím na horách, jsem zvyklá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Celkem se těším letos to vypadá podle předpovědních modelů slibně ,ale jinak mám zimu rád.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek