Avatar uživatele
mirlin

TELKA – nový televizní kanál /ek/

To zase je ale neskutečně akční kanál…
Jakpak tak asi dlouho vydrží na scéně......

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Sopka, anonym, bari, narcis, narciska vel, krahujec před 4071 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
SickBreed

Odpoveď byla označena jako užitečná

neměl ani vznikat

Doplňuji:
Je absolutně tragické kam až Nova klesla a to jak co se týče sledovanosti oproti dobám minulým, tak právě otvíráním těchto příšerných kanálů (Smíchov, Telka). Tak moc se snaží reagovat na boom Primy až jim to vůbec nevychází. Jediný kanál který má (měl?) šanci na úspěch byl Fanda jako reakce na Prima Cool, ale ani se jim nepřiblížili.

Co se týče obsahu těchto kanálů…bylo mi z toho na blití už v době kdy byly Novácké zábavné pořady aktuální. Dnes se mi po náhodném přepnutí chce spíše umřít – Ptákoviny, Petr Novotný, Věštírna (nebo jak se ta hovadina s tou megerou jmenuje) a to prokládá Beavis a Butthead. Už tam chybí jen dramatická Wolfová a její Céčko.

Upravil/a: SickBreed

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mirlin Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

zhruba tak jako kanál s Ivetkou

Doplňuji:
sice nevím, který to je, ale asi bude stejně kvalitní jako telka…ale proti gustu atd…někteří třeba rádi zavzpomínají na staré „zábavné“ pořady…a Novu to nic nestojí, jen prohrabe vlastní archiv a zase něco vydělá na reklamě…no já ho rozhodně ani ladit nebudu…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kurec

žádný jiný nesleduji

ja bych řekl že moje hodnoceni na kanal Telka je Normalni sleduji ho tak notmalne asi tak jako prima cool

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sopka

zhruba tak jako kanál s Ivetkou

Doplňuji:
jo,názor Funny je relevantní s mým.

Upravil/a: Sopka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

neměl ani vznikat

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek