♥♥♥

Televize PĚTKA ukončila vysílání?

Televize PĚTKA ukončila vysílání.
To má být jako černý humor?????? Nedávno začala, nevíte někdo proč skončila, nebo jde ještě nějak naladit, protože vím, že nějaké televize jí ještě ani nenaladily a ona hned skončí?
Díky za vaše názory a odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Všera dávala otázku na toto téma Damiana

Další odpovědi
briketka10

my už to víme, zpráva je stará :)

iceT

To není černý humor,to je strašná tragédie,že takováhle tv ukončila vysílání…

Damiana

Drap má pravdu:-)

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vypraly-se-v-cechach-nekdy-penize-rychleji-nez-v-tv-petka

Bedy

Ta televize prostě skončila, prý z finančních důvodů.
Mě je to jedno, já na tu televizi nekoukal, protože nabídka jejich pořadů mne neoslovila.