bauerlukin

Jsou v Praze na Budějovické nebo blízko smíchovského nádraží ještě telefonní budky?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli v Praze na Budějovické nebo blízko smíchovského nádraží jsou ještě telefonní budky. Díky

Odpovědi
Pepa25

Ano, na obou místech – viz odkaz.

Zdroj: https://www.o2­.cz/osobni/286484-mapa_pokryti_vta/

Klaproth

Na Budějovické netuším, ale ve vestibulu metra u Smíchovského nádraží ještě minulý měsíc veřejný telefon byl (hned u severního vstupu, směrem od točny autobuů).

Edison

Tak se zeptej.

quentos

Co přesně vám brání napsat do POLE PRO OTÁZKU (výstižněji už se to jmenovat nemůže) OTÁZKU?