Danislava

Jak u telefonu Huawei Ascend G510 vypnu zvuk fotoaparátu?

Jde to vůbec?
Doplňuji:
To jsem zkoušela – nejde to. :(

Odpovědi
Painkilleerz

Víš jak máš po stranách takový dvě tlačítka? Jsou na zvišování a znižování muziky tak až budeš v aplikaci fotoaparát tak si sniž zvuk na nulu :)

anonym

Dohledej si v paměti mobilu který konkrétní zvukový soubor to je. Přehraj ho souborem s vlastním tichým zvukem. Dodrž přesný název souboru. Třeba X-plore ti zobrazí i skryté soubory v paměti mobilu. Zkus najít soubor „camera_click.ogg“ (camera, click), prostě vyzkoušej, který je to zvuk. Možná bude potřeba i ROOT .

Zdroj: net