Lakky

Jak se jmenuje film, v němž je těhotná žena je vězněná ve sklepě manželského páru?

Ahoj všem, hledám už dlouhou dobu film o těhotné ženě, co ji vězní manželský pár ve sklepě svého domu. Ten pár nemůže mít vlastní děti, žena je na hlavu a její muž pracuje snad někde v nemocnici. Moc si toho nepamatuju, ještě vím, že ta žena svého muže zabije a té ženě chce dítě vyriznout z břicha, což se jí nakonec nepovede. Víte někdo aspon trochu, o jakém filmu zde píšu? Děkuji za odpovědi

Odpovědi
Speed77

Oběť zla. Alespoň to má podobný děj. Asi to ale nebude ono, ten chlápek myslím nepracoval v nemocnici a nedrželi jen ženu, ale pár. https://www.csfd­.cz/film/237312-obet-zla/prehled/
A Smrt ve tmě. Tam zase držel ženu ve sklepě jen chlápek. https://www.csfd­.cz/film/367644-smrt-ve-tme/prehled/

Ivan K

Ahoj, take marne hledam nazev filmu. Uz se Vam to podarilo zjistit? Ten film jsem videli urcite na ceske televizi nekdy okolo roku 2000. Ten manzel vodil tu tehotnou ven na prochazky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Lakky

Bohužel ani jeden to není ale děkuji pátrám dál